Vysoká přesnost SKL-6C vlákno fréza studených horké taveniny kožené kabel fréza AUA-6C FTTH nástroje fusion stroj

  • 564.26 Kč
  • 1 128.51 Kč
  • Skladem
    SKU e1235

    Vysoká přesnost SKL-6C vlákno fréza studených horké taveniny kožené kabel fréza aua-6c FTTH nástroje fusion stroj

    SKL-6C

    je jihokorejský dovoz rozvoj technologií, vhodný pro studené spoje a může splnit víceúčelové tavné vlákno fréza,

    produkt používá 16 bitové roviny v vysoká pevnost, trvanlivost, přichází s triple zařízení může flex je, vlákniny a holé vlákno řezání, automatické zálohování nůž klouzat,

    jen musíte dát dobrý vlákno od začátku do konce, a pak tlačit můžete dokončit všechny řezné operace.


    Recenze Produktu *
    Kvalita
    Cena

    Související produkty

    Související

    DHL zdarma nákupní JDSU MTS-6000 MTS-6000A MTS-6000L LCD displej Displej 1 KS

    JDSU MTS-6000 MTS-6000A MTS-6000L LCD displej 1 KS
  • 6 195.76 Kč
  • Související

    8 jader ftth patch panel SC UPC APC, MM OM3 obsahovat vlákna adaptér a přívodní kabel 8 portů svorkovnice SC 62.5/125 50/125 1.0 mm zahuštěný

    Email:[email protected] Skype:e_link60 Wechat/Whatapp/tel:+86-13065838003 8 jader ftth patch panel SC UPC APC, MM OM3 obsahovat vlákna adaptér a přívodní kabel 8 portů svorkovnice SC 62.5/125 50/125 1.0 mm zahuštěný Pic Ukázat:
  • 292.09 Kč
  • Související

    100mtr 4 jádra Venkovní DVI LC-LC optický Patch kabel vodotěsný SM Obrněné CPRI TPU kabel Singlemode FTTH FTTA jumper ELINK

    Email:[email protected] Skype:e_link60 Wechat/whatapp/tel:13065838003 100mtr Venkovní DVI LC-LC optický Patch kabel vodotěsný 4 jádra SM Obrněné CPRI TPU kabel Singlemode FTTH FTTA jumper ELINK 4 Jádra(SM): Pic Ukázat: Venkovní optický kabel konektoru je
  • 3 489.54 Kč
  • 3 673.20 Kč
  • Související

    Přenosné Mini Power Meter Optických Vláken

    Doprava Zdarma Přenosný Mini Měřič Napájení Optické Vlákno Přehled: Mini optický power meter je kompaktní a snadno použitelný testovací nástroj pro optické vlákno sítí, které mohou být použity pro absolutní optické měření spotřeby, stejně jako relativní ztráta měření
  • 396.53 Kč
  • 431.05 Kč
  • Související

    PON Power Meter JW3213A PON+OPM+VFL Optický Power Meter pro Hlas, Data, Video Signál Simultánní Měření v BPON GPON EPON

    Popis: JW3213 PON Optické wattmetru cíl na FTTx aplikace a údržba. Tento měřič výkonu je schopen současně otestovat a odhadnout signály hlasu, dat a videa. To je zásadní a ideální nástroj pro výstavbu a údržbu PON projektů. Specifikace: PON modulu: 3213 3213A 3213AV 3213AP 1310
  • 3 287.07 Kč
  • 3 612.13 Kč