Fiber Optic Adaptér, Optický Power Meter, Visual Fault Locator Konverze Hlavu Jumper FC LC Konverze Hlavu Converter

  • 199.15 Kč
  • 248.94 Kč
  • Skladem
    SKU e1182

    FC-LC vlákna adaptér

    -Průchozí útlum: 0.20 dB

    -Páření trvanlivost: 500

    -Nádoba retenční síla: 1~2,5 N

    -Drop test: výška pádu 1m,5 kapek

    -Provozní teplota: -25°c až +70°c


    Recenze Produktu *
    Kvalita
    Cena

    Související produkty

    Související

    8 jader ftth patch panel SC UPC APC, MM OM3 obsahovat vlákna adaptér a přívodní kabel 8 portů svorkovnice SC 62.5/125 50/125 1.0 mm zahuštěný

    Email:[email protected] Skype:e_link60 Wechat/Whatapp/tel:+86-13065838003 8 jader ftth patch panel SC UPC APC, MM OM3 obsahovat vlákna adaptér a přívodní kabel 8 portů svorkovnice SC 62.5/125 50/125 1.0 mm zahuštěný Pic Ukázat:
  • 292.09 Kč
  • Související

    Nové SC UPC APC, Singlemode Optický FTTH Nástroj Studené Konektor Nástroj Optických Rychle Connnector 53mm

    Nové SC UPC APC, Singlemode Optický FTTH Nástroj Studené Konektor Nástroj Optických Rychle Connnector 53mm Popis Rychlá Montáž Konektor (také s názvem Ne-polského Svazku , Pre-polského Svazku nebo Fast Connector ) je snadný-k-instalaci zařízení. Žádný nástroj nebo přípravek
  • 1 077.40 Kč
  • 1 183.83 Kč
  • Související

    100mtr 4 jádra Venkovní DVI LC-LC optický Patch kabel vodotěsný SM Obrněné CPRI TPU kabel Singlemode FTTH FTTA jumper ELINK

    Email:[email protected] Skype:e_link60 Wechat/whatapp/tel:13065838003 100mtr Venkovní DVI LC-LC optický Patch kabel vodotěsný 4 jádra SM Obrněné CPRI TPU kabel Singlemode FTTH FTTA jumper ELINK 4 Jádra(SM): Pic Ukázat: Venkovní optický kabel konektoru je
  • 3 489.54 Kč
  • 3 673.20 Kč
  • Související

    100ks/Balení Fiber Optic Čistící Tyčinky Pro 1,25 mm LC/MU Konektory A Adaptéry

    100ks/Balení Fiber Optic Čistící Tyčinky Pro 1,25 mm LC/MU Konektory A Adaptéry Popis: Tyto speciálně postavené tyčinky přicházejí v 2,5 mm a 1,25 mm verze.Jsou určeny pro suché čištění optických vláken konektor páření rukávy, přepážky adaptéry a nádoby.Vhodný pro čištění uvnitř
  • 420.20 Kč
  • Související

    Optických vláken, Stripovací Nástroj na Optické Vlákno Striptérka FTTH Kabel Stripping Kleště

    Doporučené Produkty Vítejte v našem obchodě, více slev, prosím, neváhejte kontaktovat +86 15951880639 (WhatsApp) Popis Produktu: Tento multi-funkční Pixian kabel striptýz, striptýz má žebra pokryté drátěné kabelové bunda na něž drát kabel odizolování stahování multifunkční
  • 235.00 Kč
  • 398.30 Kč