Křemičitý písek

Firma Sand systém s.r.o. dodává křemičitý písek, filtrační písek, barevný křemičitý písek, barvený vápenec, aktivní uhlí, hydroantracit a antracit.

Již od roku 2005 dodáváme kvalitní křemičitý písek, barevný písek, barvený vápenec, aktivní uhlí Sorbotech, hydroantracit, barevné akrylátové chipsy spokojeným zákazníkům v České Republice, Slovensku, Maďarsku, Rakousku, Slovinsku, Chorvatsku.

V našem sortimentu se nachází přírodní křemičitý písek vysoké chemické čistoty a mechanické odolnosti s obsahem SiO2 více než 99.57%.

Barevné křemičité písky jsou vyráběny nejmodernějšími technologiemi barvení polyuretanovými a epoxidovými pryskyřicemi. Vyznačují se vysokou chemickou a mechanickou odolností, barevnou stálostí vůči UV záření a dobrými estetickými vlastnostmi.

Barvené vápence jsou u zákazníků ceněny zejména pro vynikající vzhled lámaného kamene, širokého sortimentu barev a zrnitostí.

Filtrační písek používaný pro filtraci v bazénech pro filtraci pitné vody nebo pro průmyslové filtry v CHÚV (chemická úprava vod) v průmyslových podnicích. Vlastníme certifikát pro použití písku pro filtraci pitné vody vydaný Státním zdravotním ústavem v Praze.

Křemičitý písek pro sportovní povrchy je nejčastěji používán pro zásyp tenisových kurtů, fotbalových trávníků, beach voleybalová hřiště atd.

Křemičitý písek pro stavební chemii tvoří základní surovinu pro lepící hmoty, vyrovnávací a stěrkovací hmoty, spárovací a speciální malty, cementové omítkové směsi a výrobky pro sanaci betonu a pro ochranu staveb.

Aktivní uhlí a hydroantracit pro účinnou filtraci vody a vzduchu v nejrůznějších oborech. Aktivní uhlí dodáváme formované, granulované i sypké. Hydroantracit dodáváme v různých granulacích.

Barevné chipsy, akrylátové chipsy a glitry dodáváme v různých barvách a velikostech.